Ryhmäliikunta Helsinki

TÖÖLÖ GYM – RYHMÄLIIKUNTA TÖÖLÖ

Ohjaajat: Thomas Ingman, Mimmi Koukkari, Sheida Nuri, Ninnu Tiivola, Ukkopekka Hyvönen, Marianne Sampakoski, Hanna Ulmanen, Pirjo Levänen, Mallu Laine, Viivi Holm.

RYHMÄLIIKUNTA INFO:
Maanantai 16.10. Klo 17:30 Spinning Advanced / Pirjo Levänen
Tiistai 17.10. Klo 17:30 Spinning Hardcore / Sonja Netsäinen
Tiistai 17.10. Klo 18:00 Vatsa&Reisi&Peppu / Thomas Ingman
Tiistai 17.10. Klo 19:00 Perfect Body / Sheida Nuri
Keskiviikko 18.10. Klo 18:30 Spinning Advanced / Sonja Netsäinen
Torstai 19.10. Klo 17:30 Spinning Hardcore / TUNTI PERUTTU!
Lauantai 21.10. Klo 10:30 Spinning Advanced / Sonja Netsäinen
Sunnuntai 22.10. Klo 11:45 Spinning Advanced / Marianne Sampakoski
Sunnuntai 22.10. Klo 13:00 Teema: Latino Jam / Marianne Sampakoski
HUOMIO! Tiistai-iltojen TG Pumppi on nyt pysyvästi muutettu Perfect Body tunniksi. Tunnit ohjaa Sheida Nuri.

 

16.10.2017 - 22.10.2017

maanantai (16.10.2017)
17:30 - 18:25 Combo - with Thomas Ingman
17:30 - 18:30 Spinning Advanced - with Hanna Ulmanen
18:30 - 19:25 Body / Step - with Thomas Ingman
19:30 - 20:45 Yin&Yang Jooga - with Mallu Laine
tiistai (17.10.2017)
07:15 - 08:00 Spinning Wake Up - with Pirjo Levänen
10:05 - 10:55 Body / Core - with Thomas Ingman
11:00 - 11:50 Venyttely - with Thomas Ingman
17:30 - 18:30 Spinning Hardcore - with Ukkopekka Hyvönen
18:00 - 18:55 Vatsa / Reisi / Peppu - with Ninnu Tiivola
19:00 - 19:55 Perfect Body - with Sheida Nuri
keskiviikko (18.10.2017)
10:05 - 10:55 Body - with Thomas Ingman
17:30 - 18:25 TG Pumppi - with Viivi Holm
18:30 - 19:25 Body / Move - with Thomas Ingman
18:30 - 19:30 Spinning Advanced - with Ninnu Tiivola
19:30 - 20:25 Core - with Thomas Ingman
torstai (19.10.2017)
07:15 - 08:00 Spinning Wake Up - with Marianne Sampakoski
10:05 - 10:55 Zumba - with Thomas Ingman
11:00 - 11:50 Body / Core - with Thomas Ingman
12:00 - 13:00 Seniori Pilates - with Thomas Ingman
17:00 - 18:30 Flow Jooga - with Mallu Laine
17:30 - 18:30 Spinning Hardcore - with Ukkopekka Hyvönen
18:40 - 20:10 Yin Jooga - with Mallu Laine
perjantai (20.10.2017)
17:15 - 18:00 Spinning Basic - with Marianne Sampakoski
18:00 - 18:30 HIIT - with Marianne Sampakoski
lauantai (21.10.2017)
10:30 - 11:25 Body / Move - with Thomas Ingman
10:30 - 11:30 Spinning Advanced - with Ninnu Tiivola
11:30 - 12:25 Core - with Thomas Ingman
13:05 - 13:55 Body / Step - with Thomas Ingman
14:00 - 14:50 Zumba - with Thomas Ingman
sunnuntai (22.10.2017)
11:45 - 13:00 Spinning Advanced - with Vaihtuva ohjaaja
13:00 - 14:00 Teema - with Vaihtuva ohjaaja
16:00 - 16:50 Zumba - with Thomas Ingman
16:55 - 17:45 Body / Core - with Thomas Ingman
17:50 - 18:40 Venyttely - with Thomas Ingman
18:45 - 19:35 Niska / Selkä - with Thomas Ingman

16.10.2017 - 22.10.2017